Akdeniz ve Ege'nin Buluştuğu Cennette, Unutulmaz Bir Tatil Vadediyoruz.

Şehir hayatını unutturmak, tatilinize mutlu ve huzurlu anılar katmak için buradayız. Bahçemizde asırlık zeytin ağaçları, soframızda taptaze yiyecekler. Eski Datça’nın mirasına ve kendine has yerel dokusuna mükemmel bir şekilde uyum sağlayan otantik “taş binalarımızda”, gündelik koşuşturmalara kısa bir mola. “Özel Konaklama Tesisi” kategorisindeki modern odalarımızda, sadeliğin dayanılmaz hafifliğini lüksün konforuyla birleştiriyoruz. Sıra dışı bir ambiyansta, şimdiye kadar yaşadığınız en unutulmaz tatil deneyimini sunmayı hedefliyoruz.

Eski Datça’nın kalbinde ayrıcalıklı bir konumda, havuz başında veya özel balkonunuzda, ova ve dağın ardındaki gün batımı manzarası sizi bekliyor. Dünyaca ünlü Türk misafirperverliği, konukseverliğe, ruhun cömertliğine ve sıcak karşılamalara ilham veriyor. Tutkumuz; misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış benzersiz deneyimler sunmak.

Zeyt Inn Hotel sadece konaklama konforunun, taptaze, lezzetli yiyeceklerin ve Datça’nın doğal ve kültürel dokusunun bir karışımı değil. Aynı zamanda misafirperverlik, sürdürülebilirlik ve yaşam sevinci gibi bize rehberlik eden temel değerlerin somutlaşmış bir hali. Yerel kültürel zenginlikleri, tarihi mirasları, bizi barındıran yaşam dokusunu ve her anı renklendirmeyi, görevimiz olarak görüyoruz.

zeytinn hotel Özel Konaklama Tesisi
Datça Otelleri Özel konaklama tesisi Zeyt Inn Hotel
Özel Konaklama Tesisi

Zeyt Inn Hotel olarak, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca, “Özel Konaklama Tesisi” belgesine layık görüldük. Türkiye’deki “Turizm İşletme Belgesi” olan tüm tesislerin sadece %10’unun sahip olduğu; en seçkin ve üstün kaliteli hizmet sunan tesislere verilen özel konaklama tesisi kategorisinde, sadeliği konfor ile birleştiriyoruz.

Özel konaklama tesisleri, ülke turizmine katkı sağlayan ve Bakanlık tarafından desteklenmeleri uygun görülen, “mimari özgünlük, tarihi, doğal veya sanatsal değer ile üstün kaliteli veya özellikli malzeme ile yapım ve dekorasyon” özelliklerini taşıyan nitelikli tesislerdir.

Sizin Tercihiniz

Misafirlerimizin değerlendirmeleri sonucunda Booking.com tarafından 10 üzerinden 9.7 “olağanüstü (exceptional)” kategorisi ile ödüllendirildik. Bizi tercih eden ve değerlendiren tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba