Konfor & Mükemmeliği Deneyimleyin

Zeyt Inn, sadece konaklama konforunun, lezzetli yiyecek içeceğin ve Datça’nın doğal ve kültürel dokusunun bir karışımı değil. Aynı zamanda misafirperverlik, sürdürülebilirlik ve yaşam sevinci gibi bize rehberlik eden temel değerlerin somutlaşmış bir hali.

Eski Datça’nın dokusuna ve mirasına mükemmel bir şekilde uyum sağlarken, şimdiye kadar yaşadığınız en unutulmaz tatil deneyimini sunmayı hedefliyoruz. Yerel kültürel zenginlikleri, tarihi mirasları, bizi barındıran yaşam dokusunu ve her anı renklendirmeyi, görevimiz olarak görüyoruz.

 

Asırlık Anıt Zeytin Ağaçları ile

Asırlık anıt zeytin ağaçlarıyla iç içe olacağınız bir ambiyans. Eski Datça’nın merkezinde ayrıcalıklı bir konumda, özel balkonunuzda ova ve dağın ardındaki gün batımı manzarası sizi bekliyor. Eski Datça’nın yerel mimari dokusuna uygun otantik otelimiz, sadeliği konfor ile birleştiriyor.

Dünyaca ünlü Türk misafirperverliği, konukseverliğe, ruhun cömertliğine ve sıcak karşılamalara ilham veriyor. Tutkumuz; misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış benzersiz deneyimler sunmak.

Datça Otelleri Zeyt Inn otel
Konaklama

Eski Datça’nın kalbinde geniş ve ferah kullanımı ile özel terasında veya balkonunuzda eşsiz dağ ve ova manzarasına hayran kalacağınız, ev konforunda keyifli zaman geçirmeniz için tüm imkanları sunuyoruz. Ruhunuza işleyen Datça’nın temiz havasına zarif ve modern dokunuşlar eşlik ediyor.

Havuzdan sadece birkaç adım ötede olmanın tarifsiz rahatlığında, doğa ile iç içe olacağınız huzurlu ve konforlu bir kaçış. Otantik bir tatil deneyimi.

Zeyt Inn Hotel’in tüm odaları, doğayla uyumlu ferah ve modern tasarımıyla, kapıdan içeri girdiğiniz andan itibaren sizin konforunuz için benzersiz bir mekan oluşturuyor. Özel balkonu veya terası ise büyüleyici manzarası eşliğinde unutulmaz bir deneyim sağlıyor…

Menü
İletişime Geç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba